05 września 2019

Letnie Grand Prix w Czaczu

W ramach Otwartego Letniego Grand Prix Czacza w tenisie stołowym w okresie od czerwca do sierpnia w wiosce odbyło się łącznie 6 turniejów. Wystartowało w nich 9 zawodniczek i 13 zawodników z: Czacza, Śmigla, Kościana, Karsznic i Kamieńca. Finał rozegrano 23 sierpnia 2019 r. w sali wiejskiej. Letnie Grand Prix pod patronatem Mirosława Pawlaka radnego Rady Miejskiej Śmigla zwyciężyła Joanna Maślak. Drugie miejsce zajęła Alicja Maślak, a na trzecim miejscu uplasował się trener Marek Maślak. Zwycięscy otrzymali nagrody finansowe oraz rzeczowe. Swoją nagrodę za trzecie miejsce trener przeznaczył dla uczestników turnieju. Otrzymali ją  Jakub Heese i Bartosz Jaśkowiak.

Uhonorowano również najmłodszą zawodniczkę Grand Prix: Gabrysię Marcinkowską i najmłodszego zawodnika Bartka Jaśkowiaka. Nagrodę za udział we wszystkich sześciu turniejach otrzymała Patrycja Myszuk. Zostały również rozlosowane nagrody dodatkowe z puli wpisowego, otrzymali je: Jarosław Frąckowiak, Nikodem Jaśkowiak, Natalia Piwońska, Julia Szul, Gabrysia Marcinkowska.