20 marca 2017

Mistrzostwa Śmigla w Kopa

XVI Otwarte Mistrzostwa Śmigla w „Kopa” odbyły się 19 marca 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury. W zawodach wzięło udział łącznie 88 zawodników, w tym 84 mężczyzn i 4 kobiety. Sędzią głównym zawodów był Piotr Baranowski ze Śmigla.

Walka o zwycięstwo była bardzo zacięta. O końcowym wyniku zadecydował jeden mały punkt. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Mirosław Ciszewski z Nowego Dębca, na drugim miejscu uplasował się Czesław Przydróżny z Górska, a na trzecim śmigielanin – Mariusz Kasperski. Najlepszą kobietą turnieju została Małgorzata Staśkiewicz z Widziszewa.

Nagrody wręczał Przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla Wiesław Kasperski. Organizatorem zawodów był Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu.