Facebook
Youtube

Nagrodzono laureatów konkursu plastycznego

W ramach XIV edycji imprezy edukacyjno-integracyjnej „W krainie baśni i bajek” Miejska Biblioteka Publiczna w Śmiglu ogłosiła konkurs plastyczny dla dzieci pt. "Magia w bajkach i baśniach”. Na konkurs wpłynęły 304 prace. 12 maja 2017 r. ogłoszono wyniki konkursu, a nagrody zwycięzcom wręczyli: burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak, przewodniczący Komisji Spraw Społecznych Lech Żak i dyrektor CK w Śmiglu Eugeniusz Kurasiński.

W poszczególnych kategoriach kolejne miejsca zajęli:

Kategoria klasy 0 i grupy przedszkolne

I miejsce – Martyna Ajchler (Przedszkole Samorządowe w Śmiglu)

II miejsce – Alicja Łupicka (Przedszkole Samorządowe w Śmiglu)

III miejsce – Nadia Skrzypczak (Przedszkole Samorządowe w Śmiglu)

IV miejsce – Kalina Buchwald (Przedszkole Samorządowe w Śmiglu)

Wyróżnienia

Daria Sadowska (Przedszkole w Czaczu)

Weronika Giera (Przedszkole Samorządowe w Śmiglu)

Kazimierz Jaśkiewicz (Przedszkole w Czaczu)

Julia Łęczyńska (Przedszkole Samorządowe w Śmiglu)

Gabriela Wajske (Przedszkole Samorządowe w Śmiglu)

Jagoda Hamrol (Przedszkole Samorządowe w Śmiglu, oddział w Żegrówku)

Julia Sołtysiak  (Przedszkole Samorządowe w Śmiglu, oddział w Żegrówku)

Kategoria klasy I

I miejsce – Gabriela Kaczmarek, kl. IA Szkoła Podstawowa w Śmiglu

II miejsce – Tadeusz Zimniak, kl. IA Szkoła Podstawowa w Śmiglu

III miejsce – Zuzanna Rzeźnik, klasa I ZS w Starym Bojanowie

IV miejsce – Kacper Balcerzak, kl. IA Szkoła Podstawowa w Śmiglu

Kategoria klasy II

I miejsce – Julia Wieczorek, kl. II F, Szkoła Podstawowa w Śmiglu

II miejsce – Nadia Kanikowska, kl. II A Szkoła Podstawowa w Śmiglu

III miejsce – Daria Skotarczak kl. II ZS w Starej Przysiece Drugiej, filia Wonieść

IV miejsce – Krzysztof Pawlak, kl. II ZS w Starej Przysiece Drugiej, filia Wonieść

Wyróżnienia

Anna Stróżyńska, kl. II B ZS w Starej Przysiece Drugiej

Wojciech Wasielewski, kl. II ZS w Bronikowie

Kategoria klasy III

I miejsce – Lena Łupicka, kl. III F Szkoła Podstawowa w Śmiglu

II miejsce – Dominik Józefczak, kl. III ZS w Bronikowie

III miejsce – Natasza Ratajczak, kl. IIIF Szkoła Podstawowa w Śmiglu

IV miejsce – Martyna Sadowska, kl. IIIF Szkoła Podstawowa w Śmiglu

Wyróżnienia

Gabrysia Ilmer, kl. IIIF Szkoła Podstawowa w Śmiglu

Monika Janowicz, kl. IIIC Szkoła Podstawowa w Śmiglu

Natalia Brzozowska, kl. IIID Szkoła Podstawowa w Śmiglu.

MBP