fb Wirtualny spacer
14 stycznia 2020

Powstańcze biegi

W Czempiniu, 12 stycznia odbył się pierwszy etap tegorocznej edycji Powstańczych Biegów Przełajowych. Uczestników zawodów przywitał gospodarz gminy Czempiń burmistrz Konrad Malicki. Na starcie stawili się nowi, jak i znani z poprzednich edycji biegacze. Rywalizacja toczyła się na trasie o długości 10 kilometrów i prowadziła przez drogi asfaltowe i gruntowe.

Wśród mężczyzn najszybszy okazał się Szymon Krawczyk. Drugie miejsce zajął Tomasz Musiał, jako trzeci linię mety przekroczył Łukasz Gembalski. Kobiecą rywalizację wygrała Katarzyna Miedzińska. Drugie miejsce wywalczyła Katarzyna Nowak, a trzecie Gabriela Trzepacz.

Dla zawodników którzy zajęli lokaty do szóstego miejsca organizatorzy przewidzieli nagrody. Odpowiednio do zajętego miejsca były to: puchary, statuetki, koszulki oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali na mecie medal.

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie:

Drugi etap powstańczych biegów zaplanowano 26 stycznia w Kościanie, a kolejne: 9 lutego w Śmiglu oraz 23 lutego w Krzywiniu.

OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych