11 czerwca 2019

Weekend z sukcesami

Tenisiści KS Polonia Śmigiel wzięli udział w mistrzostwach Polski weteranów oraz żaków i żaczek. W rozgrywanych od 7-9 czerwca 2019 r. w Jastrzębiu-Zdroju Mistrzostwach Polski Weteranów Kazimierz Wiszowaty wywalczył złoty medal, broniąc tym samym tytuł uzyskany przed rokiem. Do rywalizacji przystąpiło 66 zawodników.

Również w drugi weekend czerwca, w Krakowie odbywały się Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków, w których wzięły udział Julia Borowska oraz Aleksandra Przybylska.

Julia w rywalizacji gier podwójnych, w parze z Natalią Maciałek (PKS Kolping Jarosław) zajęła piąte miejsce. Aleksandra zagrała z Zuzanną Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny) i zakończyła zmagania na miejscu 17.

W rozgrywkach indywidualnych z grupy udało się wyjść Julii, która ostatecznie zajęła 17 lokatę.