fb Wirtualny spacer

Aktualności

17 czerwca 2015

Z pomocą Roksanie

„Cuda zdarzają się wtedy, gdy nasze serca zaczynają bić dla innych”. Te słowa towarzyszyły Samorządowi Uczniowskiemu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz Szkolnemu Kołu Caritas przy organizacji charytatywnego „Koncertu dla Roksany”.
17 czerwca 2015

Wolontariat z klasą

Zajęcia z symulatorem starości, ćwiczenia na wózkach inwalidzkich lub z opaską na oczach – tak będą poznawać wolontariat gimnazjaliści z 30 szkół w Wielkopolsce, w tym członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza z Gimnazjum im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu.
17 czerwca 2015

Informacje z Zespołu Szkół w Czaczu

Uczennica klasy VIb Szkoły Podstawowej w Czaczu Marianna Han 29 maja 2015 r. odebrała w Poznaniu nagrodę za zajęcie II miejsca w regionalnym konkursie "Poezja z historią w tle".
16 czerwca 2015

Dzień dziecka Osiedla nr I i PZW Koło Śmigiel

W niedzielę 31 maja 2015 r. Zarząd Osiedla nr I wraz z PZW Koło Śmigiel przy stawie Egelsee zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka.
16 czerwca 2015

Sukces Gminy Śmigiel w kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”!

Gmina Śmigiel stanęła na podium we wszystkich kategoriach wiekowych klasyfikacji generalnej biegów rodzinnych i tym samym zwyciężyła w klasyfikacji generalnej całej kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”!
16 czerwca 2015

Chłopcy na medal

W dniach 13-14 czerwca w Hali Stulecia w Sopocie odbył się IX Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby Szkół Podstawowych, w którym reprezentanci SP Śmigiel zajęli 2 miejsce!
15 czerwca 2015

Śmigielskie Wiatraczki z Poladowa

Konkurs kulinarny na wypiek, bądź potrawę charakterystyczną dla Ziemi Śmigielskiej ogłoszony przez Burmistrza Śmigla – Małgorzatę Adamczak odbył się przy wiatrakach 14 czerwca 2015 r. podczas festynu zorganizowanego przez parafię p.w. NMPW w Śmiglu.
Zaproszenie na plenerową imprezę w Czaczu
15 czerwca 2015

Zaproszenie na plenerową imprezę w Czaczu

Rada Sołecka Wsi Czacz oraz OSP Czacz zapraszają na Festyn z okazji 85-lecia OSP Czacz połączony z Powitaniem Lata.
15 czerwca 2015

Festyn Świętojański

Centrum Kultury w Śmiglu oraz Rada Sołecka wsi Jezierzyce zapraszają na Festyn Świętojański nad jeziorem w Jezierzycach - 27 czerwca 2015 r.
Ostrzeżenie meteorologiczne – Burze z gradem
12 czerwca 2015

Ostrzeżenie meteorologiczne – Burze z gradem

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 26 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia 12.06.2015 r.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych