fb Wirtualny spacer
12 września 2022

Psy w roli głównej

11 września  przy amfiteatrze w Śmiglu odbył się „Spacer z Psem”. Na wydarzenie, zorganizowane przez Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji oraz Centrum Kultury w Śmiglu, przybyli miłośnicy psów i ich czworonożni przyjaciele.

Profesjonalnych porad szkoleniowych, weterynaryjnych i pielęgnacyjnych udzielali zaproszeni goście: Karolina Szul - lekarza weterynarii oraz Sylwia Zeh-Waligóra - behawiorystka i trenerka psów. Gośćmi wydarzenia byli także wolontariusze z przytuliska w Koszanowie, którzy zachęcali do wstąpienia w ich szeregi oraz adopcji podopiecznych przytuliska. Imprezie towarzyszyła zbiórka karmy, smyczy, i innych akcesoriów dla podopiecznych przytuliska.

Oprócz spaceru z psami podczas wydarzenia przeprowadzono szereg konkursów. Tak więc i same pieski miały swoje „5 minut”. Podczas konkursów wybrano  psa z najbardziej oryginalnym imieniem, z najkrótszym i  najdłuższym ogonem, a także z  najkrótszymi i  najdłuższymi łapkami.  Psiaki mogły również  zaprezentować  jakie sztuczki lub komendy potrafią wykonać. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Fot. OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych