fb Wirtualny spacer
01 marca 2022

Sprawozdanie z tenisowych zmagań na wojewódzkim szczeblu

Zarówno zawodnicy KS Polonia Śmigiel, jak i GLKS Orlęta Czacz brali udział w tenisowych rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim, które odbyły się w lutym.

Wśród zawodników KS Polonia Śmigiel najwyższe noty zdobyli:

13 lutego w Poznaniu podczas III Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów Weronika Trybuła zajęła drugie miejsce. Limit imienny na Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, które odbędą się w marcu posiadają już: Katarzyna Nowak, Julia Borowska i Michał Kaźmierczak.

19 lutego, również w Poznaniu odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików. W stolicy województwa, wśród dziewcząt, zawody z sukcesem zakończyły: Aleksandra Przybylska zajmując pierwsze miejsce i tym samym zdobywając awans na GP Polski oraz Zuzanna Wieczorek, która uplasowała się na miejscu trzecim. Wśród chłopców, na drugim stopniu podium stanął Piotr Wieczorek.

20 lutego w Czempiniu rozegrano III Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów. Najlepszy wynik osiągnęła Katarzyna Nowak, która zakończyła rywalizację na 2 miejscu.

 

Wśród tenisistów GLKS Orlęta Czacz w wojewódzkich rozgrywkach najlepiej zagrała Julia Zamelska, która 12 lutego podczas III Grand Prix Żaków i Żaczek zajęła miejsce 4.

AKA, fot. archiwum KS Polonia

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych