fb Wirtualny spacer
10 maja 2016

Gmina Śmigiel na trasie kolarskiego wyścigu

Po raz pierwszy przez Gminę Śmigiel przebiega trasa Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk – Karkonosze Tour”. Peleton do Gminy Śmigiel wjedzie w czwartek 19 maja br. od strony Karmina. Trasa będzie wiodła przez Spławie, Stare Bojanowo, Bruszczewo, Koszanowo, Śmigiel (ulice: Św. Wita, Ogrodowa, Południowa, Leszczyńska, Mickiewicza, Jagiellońska, Plac Rozstrzelanych, Sienkiewicza, Pl. Wojska Polskiego, Kościańska, Północna, Kościuszki), Nową Wieś, Żegrowo, Żegrówko, Karśnice, Nadolnik, Nowy Białcz, Brońsko i dalej w kierunku Kotusza. W Śmiglu na Placu Rozstrzelanych organizatorzy: Towarzystwo Kolarskie „Karkonosze Tour” w porozumieniu z burmistrz Małgorzatą Adamczak oraz policją zaplanowali lotną premię. Uczestnicy rajdu przez Śmigiel będą przejeżdżać pomiędzy godziną 15:45 a 16:00

W związku z powyższym w Gminie Śmigiel powstaną chwilowe utrudnienia w ruchu, głównie na ulicy Ogrodowej w Śmiglu ponieważ peleton pojedzie tamtędy „pod prąd”, o czym dodatkową zostaną poinformowani mieszkańcy tej ulicy.

Uwaga! W dniu lotnej premii w godzinach od 15:00 do 16:30 prosimy o nie pozostawiać samochodów na parkingu przy ul Jagiellońskiej oraz w zatoce przy fontannie.

Wszystkich kierowców prosimy o zachowanie w tym dniu wyjątkowej ostrożności na drogach, którymi przebiegać będzie trasa wyścigu.

 AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych