Rozkład jazdy autobusów
Poniżej rozkłady jazdy przewoźników:
PKS Poznań S.A.
MILLA Spółdzielnia w Lesznie
PRZEWOŹNIK: PKS POZNAŃ S.A.
Nazwa przewoźnika: PKS Poznań S.A. | |||||||
Adres: 61-823 Poznań ul. Piekary 19 | |||||||
Rozkład jazdy obowiązuje od 21.02.2022 | |||||||
Nazwa linii komunikacyjnej: KOŚCIAN - NIETĄŻKOWO przez: KARŚNICE | |||||||
Numer linii komunikacyjnej: 299 | |||||||
2561 | :Kurs: | 2568 | |||||
S # | :Oznaczenie kursu: | S # | |||||
km | Nr | Przystanek | km | ||||
06:20 | 0 | o | 1 | KOŚCIAN, UL.DWORCOWA | p | 23 | 16:15 |
06:22 | 1 | 2 | KOŚCIAN, UL.ŚMIGIELSKA | 22 | 16:13 | ||
06:27 | 5 | 3 | KOBYLNIKI, WIEŚ K/KOŚCIANA | 18 | 16:08 | ||
06:32 | 9 | 4 | STARY BIAŁCZ | 14 | 16:03 | ||
06:34 | 10 | 5 | SKORACZEWO | 13 | 16:01 | ||
06:37 | 12 | 6 | NOWY BIAŁCZ, PRZY STAWIE | 11 | 15:58 | ||
06:40 | 14 | 7 | KARŚNICE | 9 | 15:55 | ||
06:44 | 16 | 8 | NADOLNIK | 7 | 15:51 | ||
06:46 | 17 | 9 | CZACZ | 6 | 15:49 | ||
06:47 | 18 | 10 | GLIŃSKO, SKRZ. | 5 | 15:48 | ||
06:50 | 20 | 11 | ŚMIGIEL, RYNEK - PLAC WOJSKA POLSKIEGO | 3 | 15:45 | ||
06:52 | 21 | 12 | ŚMIGIEL, D.K.-UL.LESZCZYŃSKA | 2 | 15:43 | ||
06:54 | 22 | 13 | NIETĄŻKOWO, UL.LESZCZYŃSKA | 1 | 15:41 | ||
06:55 | 23 | p | 14 | NIETĄŻKOWO, UL.DUDYCZA | o | 0 | 15:40 |
Oznaczenia: | |||||||
S | KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ | ||||||
# | NIE KURSUJE: 02.05.2022r., 17.06.2022r. |
Nazwa linii komunikacyjnej: KOŚCIAN - NIETĄŻKOWO przez: PRZYSIEKA POLSKA - ŚMIGIEL | |||||||
Numer linii komunikacyjnej: 300 | |||||||
2566 | :Kurs: | 2563 | |||||
S # | :Oznaczenie kursu: | S # | |||||
km | Nr | Przystanek | km | ||||
14:10 | 0 | o | 1 | KOŚCIAN, UL.DWORCOWA | p | 20 | 08:00 |
14:12 | 1 | 2 | KOŚCIAN, UL.ŚMIGIELSKA | 19 | 07:58 | ||
14:16 | 4 | 3 | KOBYLNIKI 1, SKRZ, K/KOŚCIANA | 16 | 07:54 | ||
14:17 | 5 | 4 | PONIN II, UL.KOŚCIAŃSKA | 15 | 07:53 | ||
14:21 | 8 | 5 | WIDZISZEWO | 12 | 07:49 | ||
14:23 | 9 | 6 | STARA PRZYSIEKA | 11 | 07:47 | ||
14:24 | 10 | 7 | PRZYSIEKA POLSKA, UL.GŁÓWNA | 10 | 07:46 | ||
14:30 | 14 | 8 | CZACZ, WIEŚ | 6 | 07:40 | ||
14:32 | 15 | 9 | GLIŃSKO, SKRZ. | 5 | 07:38 | ||
14:35 | 17 | 10 | ŚMIGIEL, RYNEK - PLAC WOJSKA POLSKIEGO | 3 | 07:35 | ||
14:37 | 18 | 11 | ŚMIGIEL, D.K.-UL.LESZCZYŃSKA | 2 | 07:33 | ||
14:39 | 19 | 12 | NIETĄŻKOWO, UL.LESZCZYŃSKA | 1 | 07:31 | ||
14:40 | 20 | p | 13 | NIETĄŻKOWO, UL.DUDYCZA | o | 0 | 07:30 |
Oznaczenia: | |||||||
S | KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ | ||||||
# | NIE KURSUJE: 02.05.2022r., 17.06.2022r. |
Tabela cen za bilety jednorazowe obowiązujące w komunikacji zwykłej (ceny biletów brutto w złotych) | ||||||||||
Odległość w km | Jednorazowych normalnych | Jednorazowych z ulgą ustawową | Jednorazowych z ulgą handlową | |||||||
33% | 37% | 49% | 51% | 78% | 93% | 95% | 10% | 20% | ||
do 5 | 4,8 | 3,22 | 3,02 | 2,45 | 2,35 | 1,06 | 0,34 | 0,24 | 4,3 | 3,8 |
od 6 do 10 | 6,5 | 4,36 | 4,1 | 3,32 | 3,19 | 1,43 | 0,46 | 0,33 | 5,9 | 5,2 |
od 11 do 15 | 8,2 | 5,49 | 5,17 | 4,18 | 4,02 | 1,8 | 0,57 | 0,41 | 7,4 | 6,6 |
od 16 do 20 | 9,6 | 6,43 | 6,05 | 4,9 | 4,7 | 2,11 | 0,67 | 0,48 | 8,6 | 7,7 |
od 21 do 25 | 11 | 7,37 | 6,93 | 5,61 | 5,39 | 2,42 | 0,77 | 0,55 | 9,9 | 8,8 |
Tabela cen za bilety miesięczne w komunikacji zwykłej i pospiesznej (ceny biletów brutto w złotych) | |||||||
Odległość w km | Jednorazowych normalnych | Miesięcznych z ulgą ustawową | |||||
33% | 37% | 49% | 51% | 78% | 93% | ||
do 5 | 150 | 100,5 | 94,5 | 76,5 | 73,5 | 33 | 10,5 |
od 6 do 10 | 200 | 134 | 126 | 102 | 98 | 44 | 14 |
od 11 do 15 | 250 | 167,5 | 157,5 | 127,5 | 122,5 | 55 | 17,5 |
od 16 do 20 | 300 | 201 | 189 | 153 | 147 | 66 | 21 |
od 21 do 25 | 345 | 231,15 | 217,35 | 175,95 | 169,05 | 75,9 | 24,15 |
PRZEWOŹNIK: MILLA SPÓŁDZIELNIA W LESZNIE (ul. Towarowa 1, 64-100 Leszno)
ŚMIGIEL - NIETĄŻKOWO - POLADOWO - ŚMIGIEL
Linia nr 123170
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
ŚMIGIEL - ŻEGRÓWKO - ŚMIGIEL
Linia nr 123171
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
BRONIKOWO - MOROWNICA - MACHCIN - BRONIKOWO
Linia nr 123172
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
BRONIKOWO - NOWE SZCZEPANKOWO - BRONIKOWO
Linia nr 123173
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
STARE BOJANOWO - SPŁAWIE - ROBACZYN - STARE BOJANOWO
Linia nr 123174
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
STARE BOJANOWO - OLSZEWO - BRUSZCZEWO - STARE BOJANOWO
Linia nr 123175
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
STARE BOJANOWO - SIERPOWO - STARE BOJANOWO
Linia nr 123176
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
STARE BOJANOWO - SPŁAWIE - BRUSZCZEWO - STARE BOJANOWO
Linia nr 123177
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
STARE BOJANOWO - SIERPOWO - OLSZEWO - STARE BOJANOWO
Linia nr 123178
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
CZACZ - BROŃSKO - STARY BIAŁCZ - CZACZ
Linia nr 123179
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
CZACZ - KARŚNICE - CZACZ
Linia nr 123180
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
CZACZ - KSIĘGINKI - SKORACZEWO - CZACZ
Linia nr 123181
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
CZACZ - KARŚNICE - STARY BIAŁCZ - CZACZ
Linia nr 123182
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
STARA PRZYSIEKA DRUGA - WONIEŚĆ - JEZIERZYCE - STARA PRZYSIEKA DRUGA
Linia nr 123183
(kliknij na rozkład aby powiększyć)
STARA PRZYSIEKA DRUGA - PRZYSIEKA POLSKA - STARA PRZYSIEKA DRUGA
Linia nr 123184
(kliknij na rozkład aby powiększyć)