fb

Rozkład jazdy autobusów

Nazwa przewoźnika: PKS Poznań S.A.      
Adres: 61-823 Poznań ul. Piekary 19      
Rozkład jazdy obowiązuje od 21.02.2022      
Nazwa linii komunikacyjnej: KOŚCIAN - NIETĄŻKOWO przez: KARŚNICE    
        Dior Outlet      
Numer linii komunikacyjnej: 299      
2561       :Kurs:     2568
S #       :Oznaczenie kursu:     S #
  km   Nr Przystanek   km  
06:20 0 o 1 KOŚCIAN, UL.DWORCOWA p 23 16:15
06:22 1   2 KOŚCIAN, UL.ŚMIGIELSKA   22 16:13
06:27 5   3 KOBYLNIKI, WIEŚ K/KOŚCIANA   18 16:08
06:32 9   4 STARY BIAŁCZ   14 16:03
06:34 10   5 SKORACZEWO   13 16:01
06:37 12   6 NOWY BIAŁCZ, PRZY STAWIE   11 15:58
06:40 14   7 KARŚNICE   9 15:55
06:44 16   8 NADOLNIK   7 15:51
06:46 17   9 CZACZ   6 15:49
06:47 18   10 GLIŃSKO, SKRZ.   5 15:48
06:50 20   11 ŚMIGIEL, RYNEK - PLAC WOJSKA POLSKIEGO   3 15:45
06:52 21   12 ŚMIGIEL, D.K.-UL.LESZCZYŃSKA   2 15:43
06:54 22   13 NIETĄŻKOWO, UL.LESZCZYŃSKA   1 15:41
06:55 23 p 14 NIETĄŻKOWO, UL.DUDYCZA o 0 15:40
               
Oznaczenia:              
S KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ      
# NIE KURSUJE: 02.05.2022r., 17.06.2022r.      

 

Nazwa linii komunikacyjnej: KOŚCIAN - NIETĄŻKOWO przez: PRZYSIEKA POLSKA - ŚMIGIEL
               
Numer linii komunikacyjnej: 300      
               
2566       :Kurs:     2563
S #       :Oznaczenie kursu:     S #
  km   Nr Przystanek   km  
14:10 0 o 1 KOŚCIAN, UL.DWORCOWA p 20 08:00
14:12 1   2 KOŚCIAN, UL.ŚMIGIELSKA   19 07:58
14:16 4   3 KOBYLNIKI 1, SKRZ, K/KOŚCIANA   16 07:54
14:17 5   4 PONIN II, UL.KOŚCIAŃSKA   15 07:53
14:21 8   5 WIDZISZEWO   12 07:49
14:23 9   6 STARA PRZYSIEKA   11 07:47
14:24 10   7 PRZYSIEKA POLSKA, UL.GŁÓWNA   10 07:46
14:30 14   8 CZACZ, WIEŚ   6 07:40
14:32 15   9 GLIŃSKO, SKRZ.   5 07:38
14:35 17   10 ŚMIGIEL, RYNEK - PLAC WOJSKA POLSKIEGO   3 07:35
14:37 18   11 ŚMIGIEL, D.K.-UL.LESZCZYŃSKA   2 07:33
14:39 19   12 NIETĄŻKOWO, UL.LESZCZYŃSKA   1 07:31
14:40 20 p 13 NIETĄŻKOWO, UL.DUDYCZA o 0 07:30
               
Oznaczenia:              
S KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ      
# NIE KURSUJE: 02.05.2022r., 17.06.2022r.      

 

Nazwa linii komunikacyjnej: NIETĄŻKOWO - NIETĄŻKOWO przez: SIERPOWO - STARE BOJANOWO - ŚMIGIEL
               
Numer linii komunikacyjnej: 301      
               
2567       :Kurs:     2562
S #       :Oznaczenie kursu:     S #
  km   Nr Przystanek   km  
14:45 0 o 1 NIETĄŻKOWO, UL.DUDYCZA p 17 07:27
14:50 4   2 WYDOROWO 2   13 07:22
14:53 6   3 SIERPOWO, WIEŚ   11 07:19
14:58 9   4 STARE BOJANOWO, OSP   8 07:14
15:01 11   5 BRUSZCZEWO, UL.GŁÓWNA   6 07:11
15:04 13   6 KOSZANOWO, UL.BRUSZCZEWSKA   4 07:08
15:07 14   7 ŚMIGIEL, RYNEK - PLAC WOJSKA POLSKIEGO   3 07:05
15:09 15   8 ŚMIGIEL, D.K.-UL.LESZCZYŃSKA   2 07:03
15:11 16   9 NIETĄŻKOWO, UL.LESZCZYŃSKA   1 07:01
15:12 17 p 10 NIETĄŻKOWO, UL.DUDYCZA o 0 07:00
               
Oznaczenia:              
S KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ      
# NIE KURSUJE: 02.05.2022r., 17.06.2022r.      

 

 

Tabela cen za bilety jednorazowe obowiązujące w komunikacji zwykłej (ceny biletów brutto w złotych)
Odległość w km Jednorazowych normalnych Jednorazowych z ulgą ustawową Jednorazowych z ulgą handlową
33% 37% 49% 51% 78% 93% 95% 10% 20%
do 5 4,8 3,22 3,02 2,45 2,35 1,06 0,34 0,24 4,3 3,8
od 6 do 10 6,5 4,36 4,1 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 5,9 5,2
od 11 do 15 8,2 5,49 5,17 4,18 4,02 1,8 0,57 0,41 7,4 6,6
od 16 do 20 9,6 6,43 6,05 4,9 4,7 2,11 0,67 0,48 8,6 7,7
od 21 do 25 11 7,37 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 9,9 8,8

 

Tabela cen za bilety miesięczne w komunikacji zwykłej i pospiesznej (ceny biletów brutto w złotych)
Odległość w km Jednorazowych normalnych Miesięcznych z ulgą ustawową     
33% 37% 49% 51% 78% 93%
do 5 150 100,5 94,5 76,5 73,5 33 10,5
od 6 do 10 200 134 126 102 98 44 14
od 11 do 15 250 167,5 157,5 127,5 122,5 55 17,5
od 16 do 20 300 201 189 153 147 66 21
od 21 do 25 345 231,15 217,35 175,95 169,05 75,9 24,15
 
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych