fb Wirtualny spacer
24 września 2018

Gminny Dzień Przedszkolaka

20 września to święto wszystkich przedszkolaków. W tym właśnie dniu przedszkolacy z Gminy Śmigiel wzięli udział w imprezie zorganizowanej przez Burmistrza Śmigla, Przedszkole w Śmiglu, Szkolne Schronisko Młodzieżowe oraz Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu.

Po zakończeniu części organizacyjnej, a więc oznaczeniu dzieci z poszczególnych roczników, dyrektor przedszkola Kamila Grocka przywitała dzieci i ich opiekunów a następnie zaprosiła do wspólnej zabawy. Organizatorzy przygotowali cztery „sekcje”: dmuchaną zjeżdżalnię, tor do wyścigów rowerkowych, plac zabaw oraz teren na którym przeprowadzono konkurencje sportowe. Co  kilkanaście minut następowała zmiana grup wiekowych, tak aby wszyscy mogli skorzystać z dostępnych atrakcji. Dodatkowo za udział w wyścigach na popularnych biegówkach maluchy i starszaki otrzymały okolicznościowe butony i balon lub zawieszkę.

Najważniejsza jednak tego dnia była dobra zabawa.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy: nauczycielkom oraz  członkom Śmigielskiego Towarzystwa Cyklistów.

OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych