15 listopada 2018

Ludwiczak najlepszy w Poznaniu

11 listopada 2018 r. w Poznaniu odbyło się II Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów oraz II Grand Prix Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało trzech zawodników KS Polonia Śmigiel. W kategorii juniorów  klub reprezentował Filip Ludwiczak, w kategorii skrzatki Zuzanna Wieczorek, zaś skrzatów reprezentował Szymon Skałecki.

Bezkonkurencyjny wśród juniorów okazał się Filip Ludwiczak, który w finale pokonał Damiana Pyska 3:1. Filip wywalczył awans na GP Polski,  które za 2 tygodnie odbędzie się w Ostródzie.
Wśród Skrzatek na najniższym stopniu podium stanęła Zuzanna Wieczorek, natomiast na 4 lokacie zawody zakończył Szymon Skałecki.