fb
23 czerwca 2022

Podsumowali rok szkolny

Burmistrz Śmigla oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla w przeddzień zakończenia roku szkolnego zaprosili do sali widowiskowej Centrum Kultury w Śmiglu uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli ponadprzeciętne wyniki w nauce, a także wyróżniali się aktywnością społeczną.

Nagrodzeni zostali:

Szkoła Podstawowa w Bronikowie

Nagrody Burmistrza: Julia Kowalaszek, Wiktoria Krupka, Szymon Kasperski

Nagroda Rady Miejskiej Śmigla: Julia Kowalaszek

Mistrz Ortografii kl. III: Jan Ratajczak

Mistrz Matematyki kl. II: Adrian Kunert

Mistrz Matematyki kl. III: Igor Mikołajczak

Laureat Mistrz Matematyki kl. III: Maja Dutkiewicz

 

Zespół Szkół w Czaczu

Nagrody Burmistrza: Władysław Jóźwiak, Julia Szul, Martyna Hartlieb, Małgorzata Marcinkowska, Szymon Frąckowiak

Nagroda Rady Miejskiej Śmigla: Kaja Baranowska

Zostań Mistrzem Ortografii IV-VI: Nikodem Gbiorczyk

Mistrz Matematyki kl. III: Amelia Łapszyn

 

Szkoła Podstawowa w Starej Przysiece Drugiej

Nagrody Burmistrza: Bartosz Nowak, Filip Kałucki, Anna Bródka, Emanuel Kostrzewski, Agnieszka Glapiak, Barbara Wawrzynowska

Nagroda Rady Miejskiej Śmigla: Zofia Wawrzyniak

Zostań Mistrzem Ortografii kl. IV-VI: Filip Kałucki

Zostań Mistrzem Ortografii kl. VII-VIII: Anna Stróżyńska

Mistrz Matematyki kl. II: Dorota Wolff

Laureat Mistrz Matematyki kl. III: Maria Kopienka

 

Zespół Szkół w Starym Bojanowie

Nagrody Burmistrza: Julia Apolinarska, Tobiasz Hordziejewicz, Tomasz Kurpisz, Nicole Grześko, Piotr Dudziak, Zofia Schoepe

Nagroda Rady Miejskiej Śmigla: Mariola Izydorczyk

Zostań Mistrzem Ortografii kl. VII-VIII: Zofia Schoepe, Igor Hojan

Mistrz Ortografii kl. II: Ryan Wawrzyniak, Alicja Szymańska

Laureat Mistrz Ort. kl. III: Zuzanna Kaczmarzyk

Mistrz Matematyki kl. II: Jan Nowaczyk, Zuzanna Kamieniarz

Mistrz Matematyki kl. III: Sebastian Kamieniarz, Sergiusz Karolczak, Patryk Stróżyński

Laureat Mistrz Matematyki kl. III: Katarzyna Kaźmierczak, Stanisław Matuszewski

 

Szkoła Podstawowa w Śmiglu

Nagrody Burmistrza: Lena Domagała, Marta Samoląg, Maria Skrzypczak, Radosław Chudak, Wiktoria Braja, Magdalena Kubowicz, Patrycja Ginter, Zofia Chudak, Filip Brzozowski, Liliana Beck, Marta Kaźmierczak, Wojciech Zimniak, Wiktor Skrzypczak, Weronika Fornalik, Monika Dudkowiak, Kinga Buchwald, Natasza Ratajczak, Gabriela Stachowska, Julia Borowska, Wiktoria Stróżak,

Nagroda Rady Miejskiej Śmigla: Lena Domagała

Laureat Mistrz Ortografii kl. II: Lena Jagodzik

Zostań Mistrzem Ortografii kl. IV-VI: Maria Skrzypczak

Mistrz Ortografii kl. III: Igor Jurga

Mistrz Matematyki kl. III: Olaf Szymczak, Roxana Kraczewska, Joanna Sobierajska, Irmina Zamelczyk, Lena Myszuk, Franciszek Szczepaniak, Liwia Psiuk, Mateusz Han, Mateusz Maćkowiak,

Laureat Mistrz Matematyki kl. III: Filip Ogrodowczyk, Cezary Cieśla

 

Burmistrz Śmigla podziękowała także nauczycielom, bez których uczniowie nie osiągnęliby tak wysokich wyników:  Ewa Stankowiak, Lucyna Stanek, Alicja Szklarska, Ewa Hamrol, Agnieszka Wujczak-Kunc, Mariola Frąszczak, Grażyna Szymkowiak, Bożena Okupniczak, Izabela Kołak, Honorata Nowak, Violetta Borkowska-Wojtkowiak, Natalia Wojciechowska, Iwona Baranowska, Dorota Żak, Magdalena Zimniak, Agnieszka Jankowska, Joanna Spalony, Krystyna Schulz.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych