fb Wirtualny spacer
07 listopada 2017

Komunikacja interpersonalna zaproszenie na warsztaty

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się dnia 28 listopada 2017 roku w godzinach od 16:00 do 20:00 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro) pn.: „Komunikacja interpersonalna”.

Funkcjonując w społeczeństwie nie da się wyeliminować porozumiewania się z innymi osobami. Znajomość reguł rządzących komunikacją interpersonalną, dobrze wykorzystywana w praktyce, może pomóc w utrzymaniu pozytywnych relacji z ludźmi. Warto więc wiedzieć na czym polega ten oczywisty, ale w praktyce często nie idący po naszej myśli, proces.

Warsztat organizowany jest przy współpracy z firmą DANKA (www.danka.pl, www.danka.edu.pl).

Inwestycja w siebie to 123,00 zł brutto (kwota obejmuje spotkanie 4 godziny, + herbata/kawa + ciasteczka + materiały do pracy).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego w załączniku i wysłanie najpóźniej do dnia 24 listopada 2017 roku do godz. 15:00 na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontaktować się pod numerem telefonu 65 512 77 83.

 

Pliki do pobrania

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych