Facebook
Youtube

Komunikacja interpersonalna zaproszenie na warsztaty

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na kolejne warsztaty, które odbędą się dnia 28 listopada 2017 roku w godzinach od 16:00 do 20:00 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro) pn.: „Komunikacja interpersonalna”.

Funkcjonując w społeczeństwie nie da się wyeliminować porozumiewania się z innymi osobami. Znajomość reguł rządzących komunikacją interpersonalną, dobrze wykorzystywana w praktyce, może pomóc w utrzymaniu pozytywnych relacji z ludźmi. Warto więc wiedzieć na czym polega ten oczywisty, ale w praktyce często nie idący po naszej myśli, proces.

Warsztat organizowany jest przy współpracy z firmą DANKA (www.danka.pl, www.danka.edu.pl).

Inwestycja w siebie to 123,00 zł brutto (kwota obejmuje spotkanie 4 godziny, + herbata/kawa + ciasteczka + materiały do pracy).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego w załączniku i wysłanie najpóźniej do dnia 24 listopada 2017 roku do godz. 15:00 na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontaktować się pod numerem telefonu 65 512 77 83.

 

Pliki do pobrania: