Facebook
Youtube realizowane projekty

OWP w Kościanie zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne konsultacje

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie
ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

zaprasza na bezpłatne indywidualne konsultacje w ramach akcji

„Poniedziałki z ekspertem”,

13.01.2020 roku

w godz. od 10.00 do 13.00 Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Podczas spotkania ze specjalistą ds. FE będzie można uzyskać informacje na temat m.in.:

rodzajów wsparcia oferowanych przez Fundusze Europejskie, zasad ubiegania się o wsparcie, aktualnych konkursów dla osób fizycznych, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, samorządów, szkół i innych grup.
w godz. od 14.00 do 16.00 Spotkanie z Prawnikiem Podczas spotkań prawnik, będzie udzielać porad prawnych przedsiębiorcom oraz osobom, które zamierzają założyć działalność gospodarczą.

27.01.2020 roku

w godz. od 09.00 do 16.00 GOOGLE INTERNETOWE REWOLUCJE W EKSPORCIE

Podczas konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji w eksporcie przejdziemy przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie - gdzie i od czego zacząć? Pomożemy również w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki.

Przyjdź i zobacz również, jak Internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi. Dowiesz się jak dotrzeć do potencjalnych klientów za granicą i jak zaprezentować swoją ofertę na wizytówce firmy w Google. Google Internetowe Rewolucje w eksporcie to bezpłatny projekt, skierowany do małych i średnich firm. Doradca przeanalizuje potrzeby Twojej firmy i przygotuje dla niego plan działania, który pomoże rozwinąć firmę w sieci. Nie pozwól by internetowa rewolucja ominęła Twoją firmę!

w godz. od 12.00 do 14.00 Dyżur informacyjno-doradczy trenera biznesu

MÓJ POMYSŁ - MOJA FIRMA, CZYLI JAK TO ZROBIĆ KROK PO KROKU

Zapraszamy szczególnie osoby mające pomysł na biznes lub startup. Pomożemy przeanalizować pomysły pod kątem biznesplanu, prezentacji dla inwestora, doboru formy promocji/reklamy itd.

Podczas konsultacji będzie można pozyskać informacje dotyczące:

·         najważniejszych aspektów zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej,

·         tworzenia biznesplanu w celu uzyskania dotacji, pożyczki lub użytku wewnętrznego,

·         finansowania pierwszego biznesu,

·         tworzenia i finansowania biznesów typu Startup,

·         działalności nierejestrowanej.

w godz. od 14.00 do 16.00 Dyżur Doradcy Podatkowego

Zaangażowani w akcję doradcy będą udzielać porad dotyczących w szczególności optymalizacji podatkowej oraz procedur przy zakładaniu biznesu. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy o podatkach wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie organizowane jest w ramach akcji „START BIZNES” - Akcja wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod nr. tel. 65 512 77 83 i 797 508 207 lub pod adresem mailowym biuro@owp.koscian.net.

Konsultacje są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona! 

Zapraszamy do skorzystania z porad.

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie