fb Wirtualny spacer
07 maja 2019

OWP zaprasza na śniadanie biznesowe dla branży budowlanej

Jakie przetargi zaplanowały samorządy lokalne do końca 2019 roku, czym jest karta wadialna, gdzie szukać środków na rozwój firm, oraz o umowach w zamówieniach publicznych i pozycji podwykonawcy – o tym wszystkim rozmawiać będziemy 21 maja, podczas pierwszego śniadania biznesowego w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. Zapraszamy przedsiębiorców z branży budowalnej i wszystkich zainteresowanych tematem.

Spotkanie będzie miało luźny charakter. Spotkamy się przy kawie i przekąskach, by poznać się, wymienić doświadczenia, porozmawiać, a przy okazji pozyskać wiedzę, która może okazać się niezwykle przydatna. Do dyspozycji uczestników będą punkty konsultacyjne przygotowane przez Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych w Gostyniu, Adwokacką Spółkę Partnerską MSM i Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. Informacje dotyczące planowanych zadań zaprezentują przedstawiciele poszczególnych samorządów. Program spotkania przedstawia się następująco:

9.30-9.45 – Karty wadialne (bezgotówkowe wnoszenie wadiów) – prezentacja oferty Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Gostyniu.
9.45-10.00 – Środki na rozwój firm – pożyczka JEREMIE 2 – oferta Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie.
10.00-11.00– Prezentacja zadań przewidzianych do realizacji przez powiat kościański, miasto Kościan oraz gminy: Czempiń, Kościan i Śmigiel
11.00-11.30 – Umowy w zamówieniach publicznych i pozycja podwykonawcy – prelekcja Wojciecha Dominiaka z Adwokackiej Spółki Partnerskiej MSM w Lesznie.
Na śniadanie biznesowe zapraszamy do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Zgłoszenia udziału w bezpłatnym spotkaniu przyjmujemy do 20 maja. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji pod nr tel. 65 512-77-83 lub 797 508 207 oraz na www.owp.koscian.net.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych