fb Wirtualny spacer
21 stycznia 2020

Rusza Lokalny Fundusz Małych Inicjatyw!

           

Uprzejmie informujemy, że będzie możliwość pozyskania dotacji w wysokości do 1.500 złotych na realizację inicjatyw obywatelskich i społecznych w naszej gminie.  
O dofinansowanie ubiegać się będą mogły grupy nieformalne i samopomocowe oraz organizacje pozarządowe, w tym m.in. stowarzyszenia, fundacje, kluby. Z początkiem lutego zostanie ogłoszony konkurs Lokalny Fundusz Małych Inicjatyw w ramach projektu „Od rozwoju naszej społeczności rozpoczynamy budowanie lepszego świata!”, realizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Gminy Kościan, dofinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Pula przeznaczona na dofinansowanie inicjatyw wynosi aż 184.500 zł! W konkursie obowiązuje nabór ciągły wniosków, co oznacza, że będzie można pozyskiwać dotacje od lutego do połowy września! Dla potencjalnych wnioskodawców zorganizowane będą spotkania informacyjno-doradcze i animacyjne, o których będziemy na bieżąco informować.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do kontaktu z pracownikami Urzędu Miejskiego Śmigla – Joanny Antoniak i Moniki Tomaszewskiej, pod numerem telefonu: 65 5186 933, e-mail: jantoniak@smigiel.pl i mtomaszewska@smigiel.pl. 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych