fb Wirtualny spacer
13 marca 2020

Urząd Miejski Śmigla NIECZYNNY dla interesantów

Komunikat

Urząd Miejski Śmigla NIECZYNNY dla interesantów

 

W celu zminimalizowania ryzyka zarażeń koronawirusem Urząd Miejski Śmigla od 16 marca 2020 roku do odwołania zostaje dla interesantów zamknięty.

Zwracam się do Państwa z prośbą o załatwianie wszelkich spraw zdalnie, poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz przez epuap.gov.pl i portal obywatel.gov.pl.

 

Dostępna będzie możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami Urzędu dla klientów mających sprawy niecierpiące zwłoki i szczególnie pilne tylko po uprzednim, telefonicznym umówieniu się - numer telefonu 65 518 00 03, Urząd Stanu Cywilnego, tel. 65 518 69 03. Wykaz pozostałych kontaktów mogą Państwo znaleźć na stronie: https://smigiel.pl/Gdzie_zalatwic_sprawe.html.

 

            Ponadto informuję Państwa, że w głównym wejściu budynku Urzędu Miejskiego Śmigla znajdować się będzie biuro podawcze, gdzie zostanie zamieszczona urna, w której można pozostawiać dokumenty urzędowe i wszelkie pisma. Dokumenty wymagające potwierdzenia odbioru będą odsyłane pocztą tradycyjną.

 

Zwracam się do Państwa z prośbą o zrozumienie. Zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy są dla mnie najważniejsze. Wszelkie powstałe utrudnienia wynikają z działań profilaktycznych. Musimy mieć bowiem świadomość, że u wielu osób choroba może przebiegać bezobjawowo - można być nosicielem i zarażać nie mając o tym świadomości. Dotyczy to wszystkich, także urzędników.

Apeluję o zachowanie zasad higieny, odpowiedzialnego podejścia do obecnej sytuacji i dostosowania się do wszelkich zaleceń. W tej trudnej i wyjątkowej chwili liczymy przede wszystkim na Państwa solidarność i zdrowy rozsądek.

 

 

Burmistrz Śmigla

/-/ Małgorzata Adamczak

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych