fb
17 lipca 2017

Zaproszenie na warsztaty pt. ROZWIJALNIA MÓZGU

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie serdecznie zaprasza wszystkich, którzy pragną ćwiczyć swój umysł i kreatywność w rozwiązywaniu problemów na warsztaty pt. „ROZWIJALNIA MÓZGU”. Odbędą się one we wtorek, 25 lipca 2017 roku w godzinach od 16:00 do 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek dworca PKP, 1 piętro).

„Rozwijalnia mózgu“ to autorski program rozwijający sprawność umysłu. Podczas spotkania będziemy ćwiczyć kreatywność. Po krótkiej rozgrzewce zajmiemy się myśleniem transformacyjnym i kombinacyjnym. Poznamy też techniki rozwiązywania problemów.

Warsztaty poprowadzi doświadczony coach Pani Danuta Brzezińska. Informacje o prowadzącej znajdują się na stronach www.danka.pl i www.danka.edu.pl.

Koszt warsztatów: 123,00 zł brutto (kwota obejmuje spotkanie 4 godziny, + herbata/kawa + ciasteczka + materiały do pracy).

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 lipca 2017 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym pod adresem e-mail: biuro@owp.koscian.net lub telefonicznie pod numerem 65 512 77 83. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Po zgłoszeniu i weryfikacji skontaktujemy się indywidualnie z osobami zainteresowanymi w celu dokonania niezbędnych formalności.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, która poszerzy nasze horyzonty i pozwoli zdobyć nowe kompetencje.

Nie czekaj! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go jeszcze dziś!

Do zobaczenia na warsztatach!

Dyrektor
Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie


Pliki do pobrania

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych