2011-06-13

Wiktoria i Jakub Mistrzami!

Dwa mistrzowskie tytuły zdobyli śmigielscy tenisiści podczas Turnieju Skrzatek, Skrzatów, Żaczek i Żaków sezonu 2010/2011, który odbył się 5 czerwca w Gnieźnie.
W kategorii skrzatów I miejsce w Wielkopolsce zdobył Jakub Jankowski z KS Polonia Śmigiel. Najwyższe miejsce na podium zajęła także Wiktoria Skrzypczak - również zawodniczka Polonii - w kategorii żaczki.
Pozostali zawodnicy z Gminy Śmigiel wykazali się nieco słabszą formą. W skrzatkach VI miejsce zajęła zawodniczka GLKS Orlęta Czacz - Martyna Czekała, a X zawodniczka Polonii - Weronika Jankowska. W kategorii skrzaty pozostali zawodnicy Polonii – Dawid i Łukasz Ciorga uplasowali się w przedziale 13-16.

Wśród żaczek V miejsce wywalczyła Natalia Czekała z Czackich Orląt, a VIII Nikola Kortus z Polonii. W żakach VII miejsce zajął Jakub Okoniewski, a w przedziale 37 – 38 uplasował się Filip Zalisz.

W klasyfikacji drużynowej skrzatów i żaków II miejsce w województwie zajął KS Polonia Śmigiel.