fb Wirtualny spacer
2015-04-13

Złoci medaliści Polonii Śmigiel

Zawodnicy KS Polonia Śmigiel wzięli udział w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek i Juniorów, które odbyły się 12 kwietnia 2015 r. w Poznaniu.  Tenisiści startowali w 3 z 4 kategorii i zdobyli aż trzy złote medale!

Indywidualnie wśród juniorek najlepsza była Grażyna Cieśla. Na najwyższym podium w kategorii juniorzy stanął Andrzej Juszczak. Czwarte miejsce zajął Denis Bolewicz, a siódme Dawid Jóźwiak.

Drużynowo juniorzy również wywalczyli złoty medal. W skład drużyny weszli: Andrzej Juszczak, Denis Bolewicz i Dawid Jóźwiak.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych