2011-06-07

Grali o Puchar Kierownika OKFiR

Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn Niezrzeszonych o Puchar Kierownika Ośrodka Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu rozegrano w niedzielę, 5 czerwca, na boisku „Orlik”. Do walki o puchar stanęło sześć drużyn: BENIAMINKI, DH TRANS, EDA TRANS, MARTA, MEKINTOSH AND POROBIANTOS, PICASO. Mecze rozgrywano w dwóch grupach eliminacyjnych, każdy trwał 2 x 13 minut z 2 minutową przerwą. Przy wysokiej temperaturze powietrza, jaka była w niedzielę, zawodnicy grali rewelacyjnie, poziom był do tego stopnia wyrównany, że dwa mecze kończyły się rzutami karnymi. Puchar z rąk kierownika Ośrodka Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu Zygmunta Ratajczaka odebrał kapitan drużyny DH TRANS, która w meczu finałowym pokonała EDA TRANS 4:0. Trzecie miejsce, po rzutach karnych, zajęła drużyna PICASO, czwarte BENIAMINKI. Również rzutami karnymi rozstrzygnął się mecz o V i VI miejsce. Piąte miejsce zajęła drużyna MEKINTOSH AND POROBIANTOS a szóste - MARTA.