fb Wirtualny spacer
2011-03-02

Grali o puchar Burmistrza Śmigla

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu był organizatorem X Turnieju Siatkówki Męskiej o Puchar Burmistrza Śmigla. Rozgrywki odbyły się 27 lutego w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Śmiglu.  W szranki stanęło sześć drużyn: OKFiR I, OKFiR II, Sami Swoi Top Madal, WC Net oraz ZSET Iveco Kępka z Leszna.
Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, setami do 15 punktów. Początkowo poziom gry był wyrównany, dopiero w połowie turnieju pojawił się faworyt - drużyna WC Net, która nie przegrała ani jednego meczu i tym samym zdobyła Puchar Burmistrza Śmigla. Drugie miejsce zajęła drużyna OKFiR I zdobywając 8 pkt., trzecie ZSET Iveco Kępka (6 pkt.),  czwarte TOP Madal (4 pkt.), piąte Sami Swoi (2 pkt.), i szóste OKFiR II (0 pkt).
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Kaźmierczak z drużyny Top Madal, wytypowany przez sędziego Tomasza Frąckowiaka.

Puchar i statuetki kapitanowie drużyn odebrali z rąk burmistrza Śmigla Wiktora Sneli.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych