2008-05-16

Śmigielanki trzecie w kraju

Zawodniczki UKS „VOLLEYBALL” Śmigiel, w dniach 09 – 11 maja uczestniczyły w XVII ogólnopolskim turnieju minisiatkówki. Zawody zostały zorganizowane przez klub MKS „MALTA” Poznań. W rozgrywkach uczestniczyło 6 drużyn, które grały systemem każdy z każdym. Zdecydowanym zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa nr 10 Tychy nie przegrywając ani jednego seta. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa 220 Warszawa, a trzecie miejsce zajęły nasze zawodniczki, które grały w składzie: Aleksandra Józefiak, Elwira Juja, Joanna Nowak, Barbara Janowicz, Michalina Maślanka, Karolina Kozak oraz Julia Apolinarska.

W sobotnie popołudnie dziewczęta miały czas na zwiedzanie Poznania.

Kolejny sukces naszych zawodniczek sprawił, że z niecierpliwością czekamy na następne turnieje.