2005-06-28

Walne w Arsenale

22 czerwca odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Polonii-Arsenał Śmigiel, odnoszącym ostatnio wiele osiągnięć klubie tenisa sportowego. W czasie obrad podsumowano sukcesy i dokonania sportowców w sezonie 2004/2005. Klub wystawił do rozgrywek pięć drużyn. Zajęły one następujące miejsca: w II lidze – 4., w III lidze – 5., w IV lidze i w klasie „A” – siódme miejsca. Zespół żeński, który występował w II lidze kobiet, uplasował się na 8-mej pozycji.

Zarząd klubu, za sukcesy odniesione w sezonie 2004/2005, postanowił wyróżnić najlepszych swych zawodników i drużyny. Zdaniem kierownictwa klubu na szczególne wyrazy uznania zasłużyli:

Justyna Żurek, która wywalczyła I miejsca w pierwszym i drugim turnieju klasyfikacyjnym na szczeblu województwa wielkopolskiego, a także srebrny medal w mistrzostwach Wielkopolski, a także uzyskała awans do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek;

Mateusz Skorupiński, za V miejsce w grze deblowej w Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików;

Weronika Żurek i Sandra Mazurek, za brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Kadetek oraz awans do półfinałów drużynowych XI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży;

Justyna Żurek i Ewelina Żurek, za złoty medal Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek, I miejsce w półfinałach Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek i awans do finału Mistrzostw Polski.

Nie było niespodzianek w wyborach nowych władz klubu. Prezesem ponownie został Tadeusz Kozłowski, a wiceprezesem Danuta Strzelczyk. Ponad w skład nowego zarządu weszli: Bronisław Wali (skarbnik), Piotr Mulczyński (sekretarz) i Patryk Ratajczak.