fb Wirtualny spacer
03 września 2015

Akademia Rodziny w Dymaczewie Nowym

 Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych biegów rodzinnych odbywających się pod hasłem „Uzależnia mnie tylko sport” od 29 do 30 sierpnia gościli w hotelu Intel Szablewski w Dymaczewie Nowym w ramach Akademii Rodziny.

Przypomnijmy, że kampania Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Uzależnia mnie tylko sport” miała przede wszystkim na celu promocję zdrowego stylu życia, a w maju i czerwcu jej uczestnicy spotykali się w sześciu miejscowościach Subregionu V – do którego należał również Śmigiel. Było mnóstwo atrakcji, sportu, nagród, przyjaźni i dobrej zabawy.

W weekendowym programie Akademii Rodziny były m.in. spotkania ze specjalistami z zakresu profilaktyki zdrowotnej, dietetykiem, prawnikiem. Najmłodsi uczestnicy bawili się pod opieką animatora. Wzbudzającą wiele emocji zabawą był wyścig smoczych łodzi, w którym brali udział zarówno dorośli jak i dzieci.

Kolejna edycja kampanii już we wrześniu. Zapraszamy do udziału – już wkrótce szczegółowe informacje na stronach Śmigla i Ośrodka Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu.

OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych