fb Wirtualny spacer
28 czerwca 2016

Chętnych było wielu

Burmistrz Małgorzata Adamczak wraz z żużlowcami Unii Leszno oraz klubową maskotką rozdawali w poniedziałkowe popołudnie bilety na finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Chętnych było wielu.

W piątek, 1 lipca na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Burmistrz Śmigla, w związku z nawiązaną współpracą z Drużynowym Mistrzem Polski na żużlu Unią Leszno, wraz z zawodnikami klubu rozdawała na śmigielskim rynku zaproszenia na tę imprezę.

Akcja zaplanowana była na godzinę 16:00 jednak już pół godziny wcześniej na rynku zaczęło pojawiać się co raz więcej kibiców w biało-niebieskich barwach klubowych. Wszyscy niecierpliwie wyczekiwali zawodników Drużynowych Mistrzów Polski. Gdy ci pojawili się na rynku, natychmiast zostali otoczeni przez najmłodszych, którzy wykorzystali sytuację do otrzymania autografu oraz zrobienia sobie wspólnego zdjęcia. Następnie przyszedł czas na rozdanie wejściówek. Te rozeszły się w ciągu 10 minut, jednak sami żużlowcy zostali na rynku jeszcze przez niemal godzinę, rozmawiając z kibicami i rozdając autografy.

Bilety sfinansowane zostały z budżetu Gminy Śmigiel.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych