fb Wirtualny spacer
28 grudnia 2018

Dofinansowanie na usługi rozwojowe dla firm - zaproszenie na spotkanie

Dofinansowanie na usługi rozwojowe dla firm – Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na spotkanie.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania środków na dokształcenie lub podniesienie kwalifikacji zawodowych właścicieli firm oraz ich pracowników.

Szanowny Przedsiębiorco

Chcesz dowiedzieć się jak pozyskać środki na dokształcenie lub podniesienie kwalifikacji zawodowych dla siebie lub swoich pracowników?

To spotkanie jest dla Ciebie!

Celem strategicznym każdej firmy jest wyznaczenie i osiąganie celów biznesowych. Rezultat, zysk, korzyść, którą uzyskuje wpływa na jej wartość, markę oraz pozycję rynkową. Firma staje się rozpoznawalna, zwiększa swoje możliwości a to przekłada się na wynik finansowy, czyli zysk. Taki obraz jest jak najbardziej możliwy i realny do osiągnięcia, ale tylko wtedy, gdy systematycznie inwestujemy w rozwój swojej firmy.

Postaw na rozwój swojej firmy i skorzystaj ze wsparcia!

Pomożemy Ci w pozyskaniu środków na dofinansowanie usług rozwojowych. Następnie zorganizujemy potrzebne szkolenie, warsztat czy kurs, by Twoja firma stała się bardziej konkurencyjna na rynku.

Przyjdź na bezpłatne spotkanie z ekspertem z Instytutu Masz w sobie Moc, który opowie o zasadach ubiegania się o dofinansowanie i pomoże złożyć wniosek. Wspólnie będziecie mogli zastanowić się nad planem rozwoju dla Twojej firmy. Więcej informacji pod nr 65 512 77 83 oraz 797 508 207.

Jesteśmy dla Ciebie!

Zapraszamy

7 stycznia 2019 r. w godz. 16:00-18:00

do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Na zgłoszenia czekamy do 7 stycznia do godz. 15.00.

Bezpłatny dyżur doradców Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich!

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zaprasza na bezpłatny dyżur doradców 7 stycznia 2019 roku w godz. od 10.00 do 13.00 do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

   Doradcy będą udzielali informacji dotyczących programów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020:  Inteligentny Rozwój, Infrastruktura i Środowisko, Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny, Wiedza Edukacja Rozwój, Polska Cyfrowa, Program Operacyjny Pomoc Techniczna.

   Będzie można uzyskać informacje dotyczące pozyskania środków i dotacji z Funduszy Europejskich, porozmawiać o szansach na dofinansowanie projektów, otrzymać cenne rady i wskazówki pomocne przy wypełnianiu wniosków!

   Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich będzie pełnił stałe dyżury w siedzibie OWP w Kościanie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

Zapraszamy!

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 65 512 77 83 lub 797 508 207 lub adresem mailowym: biuro@owp.koscian.net.

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych