28 maja 2019

Dziewczyny na medal

Trzy tenisistki KS Polonia Śmigiel stanęły na podium podczas wojewódzkich mistrzostw w Gnieźnie. Złoty medal w kategorii żaczek wywalczyła Julia Borowska. Za Julią na drugim miejscu, ze srebrnym krążkiem, uplasowała się Aleksandra Przybylska. W kategorii skrzatów także srebro zdobyła Zuzanna Wieczorek.

Zawody odbyły się 25 maja w Gnieźnie. Klub reprezentowało łącznie 6 tenisistów, którzy trenowali pod okiem Tadeusza Kozłowskiego. Męską część klubu reprezentowali: Szymon Skałecki, Piotr Wieczorek i Dawid Wasielewski.

Julia i Ola będą walczyły w Mistrzostwach Polski Żaków w Krakowie, które odbędą się od 8 do 9 czerwca.