fb Wirtualny spacer
07 czerwca 2022

Festyn Rodzinny w Starym Bojanowie

5 czerwca br. na boisku sportowym w Starym Bojanowie odbył się doroczny Festyn Rodzinny. Po oficjalnym otwarciu imprezy przed publicznością zaprezentowały się śmigielskie mażoretki „Iris”. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla uczestników festynu.  Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, dmuchańców,  spróbować swoich sił w pilotowaniu drona, czy przejechać się quadem.

Tradycyjnie odbyły się też konkurencje sportowo-rekreacyjne przygotowane przez Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu. Po otrzymaniu kartki konkursowej zarówno dzieci jak i młodzież oraz dorośli podchodzili do poszczególnych stanowisk aby sprawdzić swoje możliwości w takich zabawach jak: kulawy lisek, woreczkowe sanki, celowanie, kopciuszek i przekładanka. Najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych otrzymali nagrody rzeczowe.   

Organizatorem wydarzenia byli: Sołectwo Stare Bojanowo oraz miejscowy Ludowy Uczniowski Klub Sportowy przy wsparciu: Ośrodka Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu oraz Centrum Kultury w Śmiglu.

Fot. OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych