fb Wirtualny spacer
20 maja 2022

Finał Gminnego Konkursu Matematycznego ,,Mistrz Matematyki”

19 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie odbył się finał Gminnego Konkursu Matematycznego ,,Mistrz Matematyki”. Najlepsi uczniowie klas II i III, którzy z powodzeniem przeszli etap klasowy i szkolny spotkali się podczas finału.

Z zadaniami finałowymi zmierzyli się uczniowie ze szkół w Bronikowie, Czaczu, Przysiece Starej Drugiej, Śmiglu i Starym Bojanowie. Wśród uczniów klas drugich Mistrzem Matematyki zostali: Adrian Kunert ze szkoły w Bronikowa, Jan Nowaczyk i Zuzanna Kamieniarz ze szkoły w Starym Bojanowie oraz Dorota Wolff ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej.

Wśród uczniów z klas trzecich wyłoniono aż 14 Mistrzów Matematyki. Zostali nimi: Igor Mikołajczak ze szkoły w Bronikowie, Patryk Stróżyński, Sergiusz Karolczak, Sebastian Kamieniarz ze szkoły w Starym Bojanowie, Amelia Łapszyn ze szkoły w Czaczu oraz Olaf Szymczak, Roxana Kraczewska, Joanna Sobierajska, Irmina Zamelczyk, Lena Myszuk, Franciszek Szczepaniak, Liwia Psiuk, Mateusz Han i Mateusz Maćkowiak ze szkoły w Śmiglu. Laureatami zostali: Maja Dutkiewicz ze szkoły w Bronikowie, Maria Kopienka ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej, Filip Ogrodowczyk, Cezary Cieśla ze szkoły w Śmiglu oraz Katarzyna Kaźmierczak i Stanisław Matuszewski ze szkoły w Starym Bojanowie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

SP w Bronikowie

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych