fb Wirtualny spacer
21 października 2015

Finał Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP

W sobotę 17 października, 50 uczniów z Czacza i Starego Bojanowa wraz z opiekunami wyruszyło do stolicy, aby kibicować uczestnikom szóstej edycji Wielkiego Finału Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP, który odbył się w hali Torwaru w Warszawie.  Ambasadorami turnieju byli reprezentanci Polski w piłkę nożną: Wojciech Kowalewski i Dariusz Gęsior. Imprezę otworzyła Premier Ewa Kopacz, a prowadził ją Dj Ucho i Włodzimierz Szaranowicz. Pierwsza edycja turnieju odbyła się w 2010 roku. Corocznie biorą w niej udział dziewczęta i chłopcy w kategoriach wiekowych 10-11 lat oraz 12-13 lat. Niestety, tym razem wśród zawodników nie było drużyny z wielkopolski.

Uczestnicy imprezy mieli okazję  zobaczyć w akcji mistrzów Europy w siatko-nogę, pokazy Freestyle z piłką do nogi, jak również występ Margaret, która zaśpiewała swoje przeboje, otrzymali również koszulki oraz prowiant.

Organizator wyjazdu składa podziękowania opiekunom : Magdalenie Ratajczak, Ilonie Frydrych, Danucie Tasiemskiej za opiekę podczas wyjazdu oraz Posłowi Wojciechowi Ziemniakowi za wsparcie finansowe.

ZS w Czaczu

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych