fb Wirtualny spacer
09 sierpnia 2016

II Supermaraton Szosowy

Starosta Kościański, Burmistrz Śmigla, Dyrektor ZSP w Nietążkowie, Wojskowe Stowarzyszenie Sportowemu "Grot" oraz Leszczyński Klub Kolarski zapraszają na II Supermaraton Szosowy "Szlakiem Don Kichota" i II Maraton Szosowy Służb Mundurowych.

II edycja imprezy odbędzie się w sobotę 27 sierpnia br. Podobnie jak przed rokiem, start i meta usytuowane będą przy hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie.

Opis organizatora:

"Zapraszamy do krainy jezior, lasów i wiatraków na miłe chwile spędzone w rodzinie kolarskiej. Mamy nadzieję, że baza maratonu oraz trasy jakie dla Was przygotowaliśmy zaspokoją Wasze oczekiwania, a urokliwa trasa pozwoli nie tylko na ściganie się ale i podziwianie naszej Wielkopolski jako miejsc turystycznych godnych na spędzenie aktywnego wypoczynku nad wodą i z rowerem. Podczas poprzedniej edycji poznaliście Państwo wschodnią część naszego regionu. Zwiedzaliście wtedy rejony jezior w okolicach miejscowości Dębiec, Wonieść, Żelazno, Krzywiń, Osieczna i Wojnowice, które oferują bazę noclegową i do uprawianie sportów wodnych oraz wędkowania. Staraniem samorządów lokalnych mamy do dyspozycji możliwość poznania kolejnego fragmentu naszego regionu, który obfituje w liczne ośrodki wypoczynkowe nad jeziorami i w rejonie Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Każdy miłośnik rowerów znajdzie dla siebie odpowiednie trasy zarówno do pokonania turystycznie jak i treningów wyczynowych zarówno dla miłośnika szosy jaki i MTB. Impreza wchodzi w skład cyklu "Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych"."


Zapisy prowadzone są na stronie http://www.lkk.hpu.pl/viewpage.php?page_id=24Zamknięcie zapisów nastąpi w dniu 23 sierpnia 2016 r. lub po przekroczeniu limitu 700 osób.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych