fb Wirtualny spacer
09 sierpnia 2016

II Supermaraton Szosowy

Starosta Kościański, Burmistrz Śmigla, Dyrektor ZSP w Nietążkowie, Wojskowe Stowarzyszenie Sportowemu "Grot" oraz Leszczyński Klub Kolarski zapraszają na II Supermaraton Szosowy "Szlakiem Don Kichota" i II Maraton Szosowy Służb Mundurowych.

II edycja imprezy odbędzie się w sobotę 27 sierpnia br. Podobnie jak przed rokiem, start i meta usytuowane będą przy hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie.

Opis organizatora:

"Zapraszamy do krainy jezior, lasów i wiatraków na miłe chwile spędzone w rodzinie kolarskiej. Mamy nadzieję, że baza maratonu oraz trasy jakie dla Was przygotowaliśmy zaspokoją Wasze oczekiwania, a urokliwa trasa pozwoli nie tylko na ściganie się ale i podziwianie naszej Wielkopolski jako miejsc turystycznych godnych na spędzenie aktywnego wypoczynku nad wodą i z rowerem. Podczas poprzedniej edycji poznaliście Państwo wschodnią część naszego regionu. Zwiedzaliście wtedy rejony jezior w okolicach miejscowości Dębiec, Wonieść, Żelazno, Krzywiń, Osieczna i Wojnowice, które oferują bazę noclegową i do uprawianie sportów wodnych oraz wędkowania. Staraniem samorządów lokalnych mamy do dyspozycji możliwość poznania kolejnego fragmentu naszego regionu, który obfituje w liczne ośrodki wypoczynkowe nad jeziorami i w rejonie Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Każdy miłośnik rowerów znajdzie dla siebie odpowiednie trasy zarówno do pokonania turystycznie jak i treningów wyczynowych zarówno dla miłośnika szosy jaki i MTB. Impreza wchodzi w skład cyklu "Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych"."


Zapisy prowadzone są na stronie http://www.lkk.hpu.pl/viewpage.php?page_id=24Zamknięcie zapisów nastąpi w dniu 23 sierpnia 2016 r. lub po przekroczeniu limitu 700 osób.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych