fb Wirtualny spacer
16 kwietnia 2018

KGW świętowały z Elvisem

Po raz trzeci panie z kół gospodyń wiejskich z Gminy Śmigiel  wspólnie świętowały Dzień Kobiet. W tym roku 13 kwietnia 2018 r. w sali wiejskiej w Żegrówku zebrało się ponad 160 pań z 11 kół.

Obecni na uroczystości: burmistrz Małgorzata Adamczak oraz Wiesław Kasperski - przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla złożyli wszystkim paniom życzenia, a przewodniczący wręczył im róże. Wśród kobiet były także radne rady miejskiej: Beata Żyto i Danuta Strzelczyk.

Impreza corocznie jest wspólnym przedsięwzięciem KGW i Burmistrza Śmigla. Wsparcia technicznego udzieliło Centrum Kultury w Śmiglu.

Na stołach nie zabrakło domowych wypieków gospodyń, a burmistrz Adamczak zadbała o atrakcję wieczoru. Gwiazdą wieczoru był półfinalista programu Mam Talent - Piotr Bugzel, który wcielił się w Elvisa Presleya.

W obchodach wzięły udział gospodynie z: Morownicy, Czacza, Sierpowa, Żegrówka, Robaczyna, Poladowa, Nowej Wsi, Bruszczewa, Śmigla i Karśnic oraz po raz pierwszy gospodynie ze Spławia.

Nie zabrakło życzeń dla pań obchodzących jubileusz działalności w KGW: Marii Kupki z Żegrówka piastującej cztery dziesięciolecia funkcję przewodniczącej koła

oraz Elżbiety Kozłowskiej sprawującej 40 lat funkcję skarbnika w KGW Karśnice.

W tym roku w rolę kelnerów wcielili się panowie, pracownicy Urzędu Miejskiego Śmigla.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych