15 lutego 2021

Kasia uzyskała awans na Grand Prix Polski

I Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów odbyło się 13 Lutego 2021 r. w Poznaniu. W zawodach brało udział 86 zawodników, a wśród nich 10 polonistów.

Dziewczyny były bezkonkurencyjne. Zawody Zwyciężyła Katarzyna Nowak, która okazała się lepsza w finale od Weroniki Trybuły. Obydwie zawodniczki Polonii w drodze do finału nie straciły nawet seta. Na 4 lokacie uplasowała się Julia Borowska, a w czołowej dziesiątce znalazło się jeszcze miejsce dla Weroniki Świniarskiej i Oli Przybylskiej. Zuzanna Wieczorek i Julia Majer uplasowały się na dalszych miejscach, w przedziale 17-20.

Chłopcom, Piotrowi Wieczorkowi i Miłoszowi Kmieciak, nie udało się zakwalifikować w pierwszej dziesiątce. Piotr zakończył zmagania na miejscu 21, a Miłosz na 33.

Kasia uzyskała awans na Grand Prix Polski które odbędzie się na początku marca w Krakowie.