fb Wirtualny spacer
29 grudnia 2020

Kraina Zabawy i Edukacji INGA

"Kraina Zabawy i Edukacji INGA" jest kolejnym projektem Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych INGA.

Przedsięwzięcie, którego celem było stworzenie miejsca integracji, zabawy i edukacji zrealizowane zostało w okresie od listopada do grudnia przy wsparciu i pomocy życzliwych osób. Stowarzyszenie INGA zdobyło środki w kwocie 10 tys. zł na drobny remont, zakup mebli i wyposażenia, które pozwoli na organizację zajęć dla najmłodszych beneficnejntów projektów stowarzyszenia. Salka, która mieści się w Nietążkowie, wyposażona została w meble, nowe oświetlenie, a także niezbędny sprzęt.

Zarząd Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych INGA składa podziękowania sołtys wsi Nietążkowo Ewelinie Bukowskiej i paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, które udostępniły salkę. Dziękujemy burmistrz Śmigla pani Małgorzacie Adamczak za zgodę na udostępnienie salki, a także osobom, które pomogły w remoncie, panom: Romanowi, Geniowi, Jędrzejowi, Pawłowi, Adamowi i Marcinowi.

Teraz nie pozostaje nic innego jak z cierpliwością wyczekiwać na powrót do normalności, by móc zorganizować zajęcia dla najmłodszych oraz dokonać oficjalnego otwarcia "Krainy Zabawy i Edukacji INGA" w Nietążkowie.

Projekt współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze Środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 -2030.

   

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych