fb Wirtualny spacer
15 czerwca 2022

Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego

15 czerwca br. w Urzędzie Miejskim Śmigla burmistrz Małgorzata Adamczak nagrodziła zwycięzców V Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych z gminy Śmigiel. Konkurs, po raz piąty  odbył się w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej pod patronatem Burmistrza Śmigla.

 W rywalizacji wzięły udział drużyny dwuosobowe z wszystkich szkół podstawowych gminy Śmigiel, podzielone na dwie grupy wiekowe.

W kategorii szkół podstawowych klas IV - VI zwyciężyła drużyna ze Starej Przysieki Drugiej w składzie: Marcel Adamczak i Bartosz Stróżyński, drugie miejsce zajęła drużyna ze Śmigla w składzie: Tadeusz Zimniak i Karol Kubiak, a trzecie ekipa z Czacza w składzie Maja Konieczna i Julia Michalska.

W kategorii klas VII- VIII zwyciężył również zespół gospodarzy w składzie: Filip Frąckowiak i Krzysztof Pawlak. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Starego Bojanowa w składzie: Nicole Grześko i Tobiasz Horodziejewicz, a trzecie zespół ze śmigielskiej szkoły w składzie: Kinga Buchwald i Wiktor Braja.

AKA

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych