fb Wirtualny spacer
04 maja 2018

Licytacja dla Jakuba

W auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 24 kwietnia 2018 r. odbyła się licytacja dla Jakuba Mocka – ucznia szkoły, mieszkańca Śmigla, który zmaga się z chorobą nowotworową. Licytacja, której organizatorem i patronem było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych INGA we współpracy z dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie, odbyła się podczas Festiwalu Kulinarnego, który tego dnia rozgrywał się w szkole.

Podczas licytacji zebrano kwotę 2 264.00 zł, która zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Jakuba Mocka.  Ponadto przekazano dla Jakuba wylicytowany fotel oraz bluzę.

Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych INGA serdecznie dziękuje Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie pani Arlecie Adamczak – Puk za współpracę, pedagog szkoły pani  Małgorzacie Korytowskiej za pomoc w przygotowaniach do licytacji oraz panu Piotrowi Błaszkowskiemu za jej przeprowadzenie.

Najserdeczniejsze podziękowania pragniemy jednak złożyć wszystkim darczyńcom. Dziękujemy wszystkich razem i każdemu z osobna za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana przez Państwa pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności międzyludzkiej.

Izabella Szablewska

Prezes
Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych INGA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych