Facebook
Youtube

Licytacja dla Jakuba

W auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 24 kwietnia 2018 r. odbyła się licytacja dla Jakuba Mocka – ucznia szkoły, mieszkańca Śmigla, który zmaga się z chorobą nowotworową. Licytacja, której organizatorem i patronem było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych INGA we współpracy z dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie, odbyła się podczas Festiwalu Kulinarnego, który tego dnia rozgrywał się w szkole.

Podczas licytacji zebrano kwotę 2 264.00 zł, która zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Jakuba Mocka.  Ponadto przekazano dla Jakuba wylicytowany fotel oraz bluzę.

Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych INGA serdecznie dziękuje Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie pani Arlecie Adamczak – Puk za współpracę, pedagog szkoły pani  Małgorzacie Korytowskiej za pomoc w przygotowaniach do licytacji oraz panu Piotrowi Błaszkowskiemu za jej przeprowadzenie.

Najserdeczniejsze podziękowania pragniemy jednak złożyć wszystkim darczyńcom. Dziękujemy wszystkich razem i każdemu z osobna za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana przez Państwa pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności międzyludzkiej.

Izabella Szablewska

Prezes
Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych INGA