fb Wirtualny spacer
31 maja 2017

Medale za małżeński staż

W gminie Śmigiel 13 par małżeńskich świętowało złote gody. Uroczystość wręczenia okolicznościowych medali przyznanych przez Prezydenta RP odbyła się 30 maja w Restauracji „Poemat” w Śmiglu. Dekoracji dokonała burmistrz Małgorzata Adamczak w asyście Wiesława Kasperskiego – przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla oraz ks. dziekana Krzysztofa Mizerskiego. Gratulacje dostojnym małżeńskim parom złożyła także Dorota Skorupińska - kierownik  Urzędu Stanu Cywilnego.

Złoty jubileusz obchodzili: Sabina i Walerian Mocek z Sierpowa, Joachim i Maria Weinert z Olszewa, Zofia i Aleksander Stępczak z Brońska, Helena i Michał Pietrzak z Nowego Białcza, Krystyna i Zygmunt Tomczak z Nowego Szczepankowa, Maria i Edmund Michalscy z Karśnic, Wanda i Wiesław Beissert z Karmina, Władysława i Hieronim Kasperscy z Nowej Wsi oraz mieszkańcy Śmigla: Janina i Sywin Spławscy, Gabryela i Włodzisław Włodarkiewicz, Barbara i Zbigniew Rybakowscy, Barbara i Franciszek Olejnikowie. Złote gody obchodził również były burmistrz Józef Cieśla wraz małżonką Janiną.

W gminie trzy małżeństwa w tym roku świętują także okazały jubileusz 65-lecie pożycia małżeńskiego, są to: Janina i Józef Pawłowscy z Karmina, Mieczysława i Wojciech Lorenc z Poladowa oraz Maria i Stanisław Maj z Jezierzyc.   

AK

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych