fb Wirtualny spacer
22 czerwca 2015

Mistrzowie ortografii i matematyki

O mistrzowskie tytuły w dorocznych gminnych konkursach – matematycznym i ortograficznym walczyli uczniowie klas drugich i trzecich nauczania zintegrowanego.

Niełatwą sztukę posługiwania się poprawną polszczyzną opanowały cztery uczennice: drugoklasistka Zofia Trafas ze Szkoły Podstawowej w Czaczu oraz trzy trzecioklasistki: Roksana Krzyżańska ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej, Magdalena Szymańska ze Starego Bojanowa oraz Weronika Skrzypczak z Czacza.

Do konkursu dzieci przygotowywały się pod czujnym okiem nauczycielek: Violetty Borkowskiej-Wojtkowiak, Patrycji Przybylskiej, Danuty  Kowalczyk i Magdaleny Biegańskiej.

Mistrzynią Matematyki została trzecioklasistka: Alicja Ławniczak ze szkoły w Starym Bojanowie.  Do matematycznych zmagań Alicję przygotowała: Violetta Borkowska-Wojtkowiak.  

Zarówno Mistrzów Matematyki, jak i Ortografii uhonorowała Burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak. Laureaci konkursów otrzymali gry edukacyjne. Gratulacje odebrały również panie przygotowujące dzieci do konkursów. Spotkanie Mistrzów z burmistrzem odbyło się w Urzędzie Miejskim 15 czerwca. 

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych