fb Wirtualny spacer
21 czerwca 2018

Najwyżej w powiecie SP Śmigiel

We wtorek 19 czerwca w Kościanie odbyło się Powiatowe Podsumowanie Roku Sportowego zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Wyróżnieni zostali zawodnicy, którzy w grach zespołowych zajęli miejsca
w pierwszej czwórce, a w sportach indywidualnych w pierwszej ósemce Mistrzostw Wielkopolski. Najliczniej reprezentowana była śmigielska szkoła, bo aż 5 drużyn pojechało na podsumowanie. W rozgrywkach Igrzysk dzieci wyróżnienie otrzymał zespół mini siatkarek (srebrny medal w Wielkopolsce), drużyna chłopców w tenisie stołowym (srebrny medal w Wielkopolsce), drużyna dziewcząt w tenisie stołowym (brązowy medal w Wielkopolsce).
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej wyróżniony został zespół chłopców w tenisie stołowym (brązowy medal w Wielkopolsce), oraz zespół dziewcząt w Tenisie Stołowym (czwarte miejsce w Wielkopolsce).

Szkoła Podstawowa w Śmiglu została sklasyfikowana najwyżej z wszystkich szkół z powiatu kościańskiego we współzawodnictwie wojewódzkim. W rozgrywkach igrzysk dzieci zajęła 36 miejsce w Wielkopolsce na 842 szkoły sklasyfikowane, a w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 53 miejsce na 577 szkół.

RP

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych