fb Wirtualny spacer
02 czerwca 2016

Osiedlowy Dzień Dziecka

Zarząd Osiedla nr 4 w Śmiglu, 28 maja 2016 r. zorganizował festyn z okazji Dnia Dziecka. Na tę okoliczność przygotowano moc atrakcji: rysunek na asfalcie, gry i zabawy sportowe m.in. biegi w workach, ringo, hula-hop, przeciąganie liny. W wiele konkurencji chętnie włączali się rodzice, a nawet dziadkowie. Atrakcją był występ grupy tańczącej zumbę z instruktorką Beatą Hałat. Dzięki uprzejmości Sławomira Starkbauera uczestnicy festynu mogli skorzystać z przejażdżki bryczką, a Jarosław Górny zapraszał na rajd Fiatem 125p, rocznik 1974! 

Przed uczestnikami festynu zaprezentowali się mali strażacy z OSP Nietążkowo obsługujący jedyną w gminie ręczną mini sikawkę.

Wszystkich uczestników obdarowano słodyczami i nagrodami, a dużą frajdę sprawiły dzieciom lody ufundowane przez państwa Talarków.

W turnieju siatkówki mieszanej o puchary Przewodniczącego Zarządu Osiedla Włodzimierza Drótkowskiego, zwyciężyły „Popieliki” przed „Gumiżelkami”.

Oprawę muzyczną festynu zapewnił Roland Ratajczak. Na zakończenie uczestników poczęstowano kiełbasą z kotła.

Festyn zaszczyciła swą obecnością Burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak.

Organizatorzy dziękują Ośrodkowi Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu za pomoc w przeprowadzeniu turnieju oraz sponsorom: E.M. Talarkom, Ilonie Czajce i Barbarze Frąckowiak.  

WD

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych