fb Wirtualny spacer
27 marca 2024

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na bezpłatne szkolenia i porady

Wszystkich zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i nowych umiejętności Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zachęca do korzystania z bezpłatnych szkoleń o różnorodnej tematyce, przygotowanych przez Polską Fundację Przedsiębiorczości.

Wszystkie szkolenia są BEZPŁATNE, a warunkiem korzystania z nich jest założenie BEZPŁATNEGO konta na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenia online odbywają się w wyznaczonym dniu o określonej godzinie i prowadzone są na żywo z wykładowcą na platformie Zoom.

Lista tematów szkoleń wraz z linkami dostępna jest na naszej stronie internetowej www.owp.koscian.net.

Zapraszamy!

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na BEZPŁATNE konsultacje indywidualne, prowadzone przez naszych doradców w ramach akcji "PONIEDZIAŁKI Z EKSPERTEM".

Konsultacje odbywają się w siedzibie Ośrodka, ul. Dworcowa 1 w Kościanie (budynek dworca PKP, I piętro). Liczba zgłoszeń ograniczona!

 

08.04.2024 Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

W trakcie konsultacji będzie okazja dowiedzieć się o dostępnych formach wsparcia z Funduszy Europejskich, które mogą pomóc w założeniu lub rozwoju własnej działalności gospodarczej.

Dodatkowo, będzie można poznać ofertę bezpłatnych szkoleń oraz możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez lokalne społeczności.

Zapraszamy przedsiębiorców, osoby fizyczne, organizacje pozarządowe i inne podmioty szukające dofinansowania.

 

15.04.2024 Punkt Informacyjny Pracowniczych Planów Kapitałowych

Pracownicze Plany Kapitałowe to dobrowolny system oszczędzenia na cele emerytalne organizowany przez każdego pracodawcę, który zatrudnia co najmniej jedną osobę podlegającą obowiązkowo ubezpieczeniom emerytalnemu i rentowym z tytułów określonych w ustawie o PPK.

Sprawdź, kiedy musisz wprowadzić PPK do swojej firmy. Chcesz wiedzieć więcej na temat PPK? Zapraszamy na indywidualne spotkanie z Regionalnym Ekspertem PPK, Polskiego Funduszu Rozwoju Portal PPK.

 

29.04.2024 Mój pomysł - moja firma, czyli jak to zrobić krok po kroku.

Masz pomysł na biznes lub start-up? Zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy? A może jesteś już przedsiębiorcą ale czujesz, że Twoja działalność nie nabiera rozpędu? SKORZYSTAJ z BEZPŁATNEJ konsultacji i porozmawiaj z trenerem biznesu.

Podczas spotkania będzie można pozyskać informacje dotyczące m.in.:
- najważniejszych aspektów zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej,
- tworzenia biznesplanu w celu uzyskania dotacji, pożyczki lub użytku wewnętrznego,
- finansowania pierwszego biznesu,
- tworzenia i finansowania biznesów typu Startup,
- działalności nierejestrowanej,
- gdzie szukać środków na start lub rozwój firmy.

 

29.04.2024 Dyżur Doradcy Podatkowego

Myślisz o założeniu własnej firmy ale nie wiesz nic o podatkach, ubezpieczeniach i innych daninach, które musi odprowadzić przedsiębiorca?

Zaangażowani doradcy będą udzielać bezpłatnych porad dotyczących w szczególności optymalizacji podatkowej oraz procedur przy zakładaniu biznesu. Celem jest upowszechnienie wiedzy o podatkach wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie organizowane przy współpracy z Wielkopolskim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych