fb Wirtualny spacer
03 lipca 2017

Podsumowanie piłkarskiego sezonu

Krzysztof Styziński, trener jednej z dwóch drużyn działających w grupie wiekowej „orlik” w ramach KS Pogoń Śmigiel 1929, podczas podsumowania piłkarskiego sezonu odebrał gratulacje od zarządu KS Pogoń za zdobycie przez drużynę pierwszego miejsca w lidze. Nagrodą dla zawodników były nowe stroje ufundowane przez klub. Wśród piłkarzy trenowanych przez Krzysztofa Stylińskiego wyróżnienie indywidualne otrzymali: Ewelina Halasz za najlepszą frekwencję na zajęciach treningowych oraz Kacper Han uznany za najlepszego zawodnika sezonu.  

Wyróżnienia indywidualne, w grupie prowadzonej przez trenera Miłosza Grzelaka otrzymali: Jan Tomczak, jako najlepszy zawodnik oraz Jakub Handke za najlepszą frekwencję na zajęciach treningowych.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w treningach i reprezentowanie barw klubu KS Pogoń Śmigiel 1929 w sezonie 2016/2017.

W imieniu zarządu rodzicom i dzieciom pogratulował i podziękował prezes Rafał Gbiorczyk, który wspólnie z członkami zarządu: Wiesławem Pawlakiem, Sebastianem Nowackim oraz Markiem Józefiakiem wręczył nagrody.

Z okazji podsumowania sezonu odbył się również mecz rozegrany pomiędzy najmłodszymi zawodnikami Pogoni, a ich rodzicami. Impreza, która zakończyła się wspólnym grillem odbyła się 25 czerwca. 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych