fb Wirtualny spacer
13 grudnia 2022

Posterunek Policji w Śmiglu informuje o działaniach priorytetowych

I N F O R M A C J A

Dzielnicowy miasta Śmigiel asp. sztab. Łukasz Szulc prowadzi działanie priorytetowe na terenie miasta Śmigiel w rejonie   Śmigielskich Wiatraków, które znajdują się w pobliżu ul. Kościańskiej oraz ul. Wiatrakowej w Śmiglu. Celem działania jest wyeliminowanie procederu zaśmiecania miejsca publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu publicznym, do którego dochodzi w rejonie Śmigielskich Wiatraków. W związku z powyższym zwracam się z prośbą do Państwa o reakcje na zachowania niezgodne z prawem i  informowanie o popełnianiu  wykroczeń. Informacje proszę kierować do policjantów Posterunku Policji w Śmiglu, telefon do dzielnicowego 786-936-324 oraz na Posterunek Policji w Śmiglu 477726350 jak i numer alarmowy 112. Podane działanie priorytetowe będzie  opublikowane na stronie internetowej KPP Kościan.

 

I N F O R M A C J A 

Dzielnicowy rejonu służbowego nr 17, sierż. szt. Kamil Szłapka  prowadzi działanie priorytetowe na terenie miejscowości Nietążkowo ul. Leśna 36a w rejonie sklepu „U Tereski”. Celem działania jest wyeliminowanie procederu demoralizacji młodzieży, do którego dochodzi w wyżej wymienionym miejscu. W związku z powyższym zwracam się z prośbą do Państwa o reakcje na zachowania niezgodne z prawem i informowanie o popełnianiu  wykroczeń. Informacje proszę kierować do policjantów Posterunku Policji w Śmiglu, telefon do dzielnicowego 516-952-953 oraz na Posterunek Policji w Śmiglu 477726350 jak i numer alarmowy 112. Podane działanie priorytetowe będzie  opublikowane na stronie internetowej KPP Kościan.

 

I N F O R M A C J A

Sierż. Daniel Ratajczak Dzielnicowy rejonu służbowego nr 18, prowadzi działanie priorytetowe w miejscowości Stara Przysieka Pierwsza w rejonie placu zabaw oraz sali wiejskiej. Celem działania jest poprawa bezpieczeństwa i wyeliminowanie procederu zaśmiecania w miejscu publicznym, do którego dochodzi w wyżej wymienionym miejscu. W związku z powyższym zwracam się do Państwa z prośbą o reakcję na zachowania niezgodne z prawem i informowanie nas o takich sytuacjach. Informacje proszę kierować do policjantów Posterunku Policji w Śmiglu, telefon do dzielnicowego 516-952-953, Posterunek Policji w Śmiglu 477726350 lub KPP w Kościanie 477726211.

 

I N F O R M A C J A

Dzielnicowy rejonu służbowego nr 16 mł. asp Marcin Frąckowiak  prowadzi działanie priorytetowe na terenie leśnym przy wsi Księginki Celem działania jest wyeliminowanie procederu zaśmiecania terenów leśnych oraz parkingu przydrożnego tj. wykroczenie z art. 145 k.w.  W związku z powyższym zwracam się z prośbą do Państwa o reakcje na zachowania niezgodne z prawem i  informowanie o popełnianiu  wykroczeń. Informacje proszę kierować do policjantów Posterunku Policji w Śmiglu, telefon do dzielnicowego 786936325 oraz na Posterunek Policji w Śmiglu 477726350 jak i numer alarmowy 112. Podane działanie priorytetowe będzie  opublikowane na stronie internetowej KPP Kościan.

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych