Facebook
Youtube

Poznaj receptę na rozwój swojej firmy

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie organizuje spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami rozwoju swoich firm. Spotkanie ma charakter otwarty. 

Wszystkich zainteresowanych rozwojem swojej działalności gospodarczej Stowarzyszenie zaprasza w czwartek, 30 listopada 2017 r., w godz. 10:00-12:00, do Kościana na spotkanie informacyjne pod hasłem „Sukces skrojony na miarę”. Przedsiębiorcom przedstawione zostaną konkretne propozycje skierowane zarówno dla firm jednoosobowych jak i dla podmiotów zatrudniających do 250 pracowników, czyli do całego sektora MŚP.

Podczas spotkania mowa będzie:

- o bardzo atrakcyjnych pożyczkach unijnych na rozwój i środki obrotowe, których jedynym kosztem, jest oprocentowanie roczne w wysokości 1,83%,

- o tym jak w prosty sposób pozyskać zabezpieczenie kredytu bez konieczności korzystania z pomocy poręczycieli,

- jak startować nawet do kilku przetargów jednocześnie nie angażując własnych środków.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie SWP w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro). Poprowadzą je pracownicy Ośrodka Wspomagania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Gostyniu.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod nr 65 512 77 83 lub przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: biuro@owp.koscian.net do dnia 28 listopada 2017 r. do godz. 15:00.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.owp.koscian.net.

Pliki do pobrania: