fb Wirtualny spacer
14 listopada 2017

Poznaj receptę na rozwój swojej firmy

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie organizuje spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami rozwoju swoich firm. Spotkanie ma charakter otwarty. 

Wszystkich zainteresowanych rozwojem swojej działalności gospodarczej Stowarzyszenie zaprasza w czwartek, 30 listopada 2017 r., w godz. 10:00-12:00, do Kościana na spotkanie informacyjne pod hasłem „Sukces skrojony na miarę”. Przedsiębiorcom przedstawione zostaną konkretne propozycje skierowane zarówno dla firm jednoosobowych jak i dla podmiotów zatrudniających do 250 pracowników, czyli do całego sektora MŚP.

Podczas spotkania mowa będzie:

- o bardzo atrakcyjnych pożyczkach unijnych na rozwój i środki obrotowe, których jedynym kosztem, jest oprocentowanie roczne w wysokości 1,83%,

- o tym jak w prosty sposób pozyskać zabezpieczenie kredytu bez konieczności korzystania z pomocy poręczycieli,

- jak startować nawet do kilku przetargów jednocześnie nie angażując własnych środków.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie SWP w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro). Poprowadzą je pracownicy Ośrodka Wspomagania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Gostyniu.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod nr 65 512 77 83 lub przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: biuro@owp.koscian.net do dnia 28 listopada 2017 r. do godz. 15:00.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.owp.koscian.net.

Pliki do pobrania

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych