fb Wirtualny spacer
27 czerwca 2022

Rywalizacja i rekreacja z OKFiR

W dniach 18-19 czerwca pracownicy Ośrodka Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu uczestniczyli w dwóch wydarzeniach, których OKFiR był współorganizatorem.

W sobotę cztery drużyny wzięły udział w Turnieju piłki nożnej o puchar Przewodniczącego Zarządu Osiedla numer 4 . W rozgrywkach rywalizowały reprezentacje osiedli numer I, II, III oraz IV. Spotkania odbywały się systemem każdy z każdym i trwały po 20 minut. Po rozegraniu wszystkich meczów pierwsze miejsce i puchar wywalczyło Osiedle numer III. Drugie miejsce zdobyła ekipa Osiedla numer I, trzecie Osiedle numer IV a czwarte Osiedle numer II.

Puchary wręczali: Włodzimierz Drótkowski przewodniczący Zarządu Osiedla numer IV wraz z kierownikiem ośrodka Zygmuntem Ratajczakiem.

W niedzielę w godzinach wieczornych odbył się festyn w Morownicy. Dla uczestników organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek, natomiast dla dzieci pracownicy OKFiR przygotowali zabawy sportowo-rekreacyjne. Chętnych do udziału w nich nie brakowało: startowały zarówno dzieci kilkuletnie jak i młodzież. Za udział w konkurencjach każdy otrzymał drobny upominek. Na najmłodszych czekał też dmuchany zamek. Było gwarnie i radośnie.

OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych