17 stycznia 2022

Samorządowe zmagania w tenisie stołowym

14 stycznia  2022 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej  w Śmiglu rozegrane zostały IV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego Burmistrzów, Wójtów i Radnych w tenisie stołowym.

Zawody rozegrano tylko w kategorii mężczyzn. Wysoką formą wykazali się radni Rady Powiatu Kościańskiego: Piotr Błaszkowski i Mirosław Kaczmarek oraz Sławomir Grzelczyk - radny Rady Miejskiej Śmigla. Każdy z panów wygrał po 5 spotkań i odnotował jedną porażkę.

Ostatecznie I miejsce wywalczył Piotr Błaszkowski. Na II miejscu uplasował się Mirosław Kaczmarek, a na miejscu III podium stanął Sławomir Grzelczyk.

Organizatorami wydarzenia był Burmistrz Śmigla, Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu oraz Klub „Polonia” Śmigiel.