fb Wirtualny spacer
04 września 2018

Sportowcy dla Zosi

W dniach 1-2 września 2018 r. w Hali Widowiskowo–Sportowej w Kościanie rozegrano Charytatywny Turniej Siatkówki Kobiet. Organizatorem turnieju był Komitet Społeczny „Sportowcy dla Zosi”, a współorganizatorami kluby UKS Śmigiel i UKŻPS Kościan. Patronat honorowy nad turniejem objęli Starosta Kościański i Burmistrz Śmigla. Do turnieju przystąpiły trzy zespoły seniorskie: K.S. Energetyk Poznań, Budowlani Volley Toruń oraz UKŻPS Kościan
i dwa zespoły młodziczek: UKS Śmigiel i UKŻPS Kościan. Wyniki tego turnieju były sprawą drugorzędną. Najważniejszym celem była zbiórka pieniędzy na rzecz chorej 10 letniej Zosi Kurpisz. Podczas dwudniowych zmagań można było obejrzeć bardzo dobre spotkania siatkarskie, w których brały również udział byłe reprezentantki Polski Karolina Różycka i Dominika Minicz z d. Sieradzan.
Do dyspozycji kibiców była kawiarenka, w której można było wypić kawę i zjeść pyszne ciastko.

Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, instytucjom i firmom, które przyłożyły się do jego organizacji i przeprowadzenia. Podczas turnieju udało się zebrać kwotę 3273,55 zł, która zostanie przekazana na subkonto Zosi w Stowarzyszeniu Światło Nadziei.

RP

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych