fb Wirtualny spacer
30 stycznia 2024

Styczniowe sukcesy KS Polonia Śmigiel

14 stycznia br. dziewczyny ze śmigielskiego klubu swoją fenomenalną grą, podczas III Grand Prix Wielkopolski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym w Czempiniu zdominowały całe podium.

Kasia Gierach stanęła na jego najwyższym miejscu. Zwycięstwo dało jej awans na III Grand Prix Polski Seniorek, które odbyło się w ostatni weekend stycznia w Drzonkowie. Polonistka może zaliczyć ogólnopolskie rozgrywki do bardzo udanych, zmagania zakończyła na 13 lokacie.

Podczas Grand Prix w Czempiniu na drugim miejscu podium stanęła Kasia Nowak, zaś trzecie miejsce wywalczyła najmłodsza z całej trójki Julia Borowska.

Także 28 stycznia, podczas III Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów w Poznaniu, zawodnikom Polonii udało się wywalczyć wysokie lokaty.

Najlepszy wśród chłopców okazał się Michał Kaźmierczak, który wywalczył pierwsze miejsce i tym samym awans do turnieju głównego Grand Prix Polski, który w lutym odbędzie się w Rzeszowie.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się także dziewczyny. Julia Borowska zajęła miejsce drugie, a Kasia Nowak trzecie.

Tego samego dnia w Poznaniu odbyło się również III Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików. Tu najlepiej zaprezentowała się Julia Zamelska zajmując 2 miejsce.

AK, fot. KS Polonia

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych